Kategoritë

zoomable
KREM ALOE E PASTER DHE VITAMINE E

KREM ALOE E PASTER DHE VITAMINE E

2000 lekë

KREM ALOE E PASTER DHE VITAMINE E 
Mbrojtës
Hidratues 24 H
Qetësues
Kundër plakjes

PËRSHKRIM
Fytorelax Aloe Face Cream përmban një sasi të lartë të lëngut organik Aloe Vera (50%) me veprim mbrojtës, hidratues dhe qetësues. Formuluar me përbërës të zgjedhur të bimëve, vitaminë E dhe acid hialuronik, ajo lufton shenjat e plakjes, zvogëlon problemet e fytyres dhe e lë fytyrën në kërkim dhe ndjenjë rrezatuese. 
Thithet me shpejtësi në lëkurë, duke mos lënë mbetje vajore. 
Idealja per ju.

PËRDORIMI
Aplikoni në fytyrë dhe në fyt, duke masazhuar me kujdes në lëkurë derisa të thahet plotësisht.

Over 98% natural ingredients
NO PARABENS
NO MINERAL OILS
NO PEG
NO ARTIFICIAL COLOR
YES DERMATOLOGICALLY TESTED
YES NICKEL TESTED 
YES ALLERGENS FREE FRAGRANCE
YES SUITABLE FOR VEGANS
YES 50% ALOE