Kategoritë

Më të rejat

Të sugjeruara

Krem Per Rritje Gjoksi - Breast Enlargement Cream Orchid

Chest-Enlarging Cream ORCHID Fitues i çmimit Era Award. Natyral 100 % Orchid Chest-Enlarging Cream përmban substanca natyrale bimore efektive në rritjen e shtresave të yndyrës në gjoks pas përdorimit të tij për një periudhë kohore. Ai ndihmon në dhënien e gjoksit volum dhe bukuri.   Përdorimi:  Lyhuni dy herë në ditë duke e fërkuar pjesën e lyer derisa kremi të thithet plotësisht nga lëkura. Rekomandohet përdorimi i kremit për dy muaj rresht.   Përmbajtja: Vajra 20%, acide yndyrore të lira, lanolinë, kollagen???? (collagen), parfum, ujë, ekstrakte bimore.   Sasia: 50 ml ...
Më Shumë

Shurupi Suedez Isveç Surubu - Sweden Bitter

Shurupi Suedez - Isveç Surubu Shurupi suedez është një produkt i aprovuar për humbje peshe me një përzierje prej 40 bimësh të ndryshme.   • Recete e vjetër Suedeze me 40 lloje bimësh • Djeg dhjamin • Përshpejton metabolizmin • Pastron bakteret dhe parazitët e dëmshëm nga sistemi i tretjes • Forcon Imunitetin • Nuk ka efekte anësore. Shurupi Suedez , me emrin origjinal Sweden Bitter ose Swedish Bitter , është një përzierje e lëngshme bimore e llojeve të ndryshme të bimëve. Ky ilaç , i cili u transferua për herë të parë në ditët e sotme me formulën e gjetur rastësisht në shtëpinë e mjekut suedez Samst, përmban ...
Më Shumë