Kategoritë

zoomable
Çaj Bimor Detox - Royal Detox Herbal Tea

Çaj Bimor Detox - Royal Detox Herbal Tea

500 lekë

Një mënyrë e përsosur për të filluar një mënyrë jetese të re të shëndetshme është të ndihmoni trupin tuaj të heq qafe toksinat.
Perzjeria bimore e detoksit mbreteror është zgjedhja juaj perfekte për shkak të formulës dhe shijes se saj unike.

Përbërësit :
Çaj jeshil, gjethe majdanozi, marjoram dhe shege.

Ruani ne një vend te freskët, te thate dhe
te ajrosur mire larg rrezeve te diellit.

Sasia : 20 Bustina