Kategoritë

zoomable
Çaji Bimor që trajton sindromën e zorrëve irrituese - Royal Lighten Herbal Tea

Çaji Bimor që trajton sindromën e zorrëve irrituese - Royal Lighten Herbal Tea

500 lekë

Zorra e irrituar është pasojë e padeshiruar e stilit te jeteses se vrullshme moderne, me stres te vazhdueshem dhe zakone jo te shëndetshme të te ushqyerit.
Ky bashkim i bimëve natyrore në Lighten shëron zorrën e irrituar dhe rikthen sistemin tone të tretjes ne ditët e qetësisë dhe pa dhimbje.

Përbërësit:
Mente, jamball, Kamomil, marjoram, sherebele dhe anise.

Ruani ne një vend te freskët, te thate dhe
te ajrosur mire larg rrezeve te diellit.

Sasia : 20 Bustina