Kategoritë

zoomable
Shurupi Suedez Isveç Surubu - Sweden Bitter

Shurupi Suedez Isveç Surubu - Sweden Bitter

1200 lekë

Shurupi Suedez - Isveç Surubu

Shurupi suedez është një produkt i aprovuar për humbje peshe me një përzierje prej 40 bimësh të ndryshme.

 

• Recete e vjetër Suedeze me 40 lloje bimësh
• Djeg dhjamin
• Përshpejton metabolizmin
• Pastron bakteret dhe parazitët e dëmshëm nga sistemi i tretjes
• Forcon Imunitetin
• Nuk ka efekte anësore.

Shurupi Suedez , me emrin origjinal Sweden Bitter ose Swedish Bitter , është një përzierje e lëngshme bimore e llojeve të ndryshme të bimëve. Ky ilaç , i cili u transferua për herë të parë në ditët e sotme me formulën e gjetur rastësisht në shtëpinë e mjekut suedez Samst, përmban shumë bimë efektive dhe të fuqishme në recetën e saj.
Këto bimë si rrënja e ravenit, kamfuri, mirra, shafrani, kedri, sena dhe aloe vera uthull molle dhe të tjera , tregojnë efekt maksimal kur kombinohen.

Ndër të tjera përmendim :
• Ndihmon në rregullimin e metabolizmit dhe tretjes,
• Ndihmon të pastroni të gjitha bakteret dhe parazitët e dëmshëm në zorrë.
• Lehtëson dhimbjen e kokës
• Përshpejton procesin e shërimit të ekzemës ose plagëve të tjera në trup.
• Ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të dhëmbëve
• Dihet se është i mirë për dhimbjet e stomakut dhe fryrjen e barkut
• Ndihmon kundër kapsllëkut, i bën lëvizjet e zorrëve të rregullta.
• Ndihmon në mbyllje të shpejtë të plagëve në gojë. __________________________________________


⚠️2 në 3 GRA NUK MUND TË HUMBIN PESHË

-Dr Josephozef, shef i departamentit të biokimisë të Shoqërisë Mbretërore të Anglisë, është një nga ekspertët kryesorë të ushqimit në vend. Ai thotë se ka gjëra më të rëndësishme për të humbur sesa dieta dhe ushtrimet fizike. Duke deklaruar se ata që përpiqen të humbin peshën e duhet të ken një ide në lidhje me parazitët para se të fillojnë të provojnë, Joseph tha: "Parazitët dhe bakteret e dëmshme në zorrë jo vetëm që ju parandalojnë të humbni peshë, por gjithashtu ndikojnë negativisht në jetën tuaj".

PËRSE NUK MUND TË HUMBIM PESHË ?!
- Sipas studimeve, 10 qeliza bakteriale janë në 1 qelizë, por ato janë shumë pak qeliza që korrespondojnë me 1 përqind të trupit të njeriut. Me fjalë të tjera, një person 100 kg ka 1 kg baktere në trupin e tij.

Shurupi Suedez ka qenë një burim shërimi për qindra vjet. Pastron zorrët dhe sistemin e tyre me 40 llojet e saj të bimëve dhe metodat e veçanta të fermentimit.
Falë metabolizmit të rregullt, është shumë e lehtë të humbasësh peshë.

Shurupi Suedez është 100% i sigurt dhe organik për nga përmbajtja, nuk ka efekte anësore dhe mund të përdoret lirisht nga ata që duan të humbin peshë.

Përdorimi: Në mbrëmje 15 min para ushqimit pihet një lug e mesme , për efekt më të mirë mund të përdoret 2 herë në ditë para ushqimi.

Sasia: 100 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA