Kategoritë

Më të rejat

Të sugjeruara

Mehlemi PROPOLIS - Balsam rigjenerues per Ekzeme , Psoriaze, Djegje

Mehlemi PROPOLIS 100 % Punim Dore Mehlem i përgaditur me shumë kujdes, testuar dhe dëshmuar.Propolis mehlemi është zgjidhja juaj natyrale për: PSORIAZË, MAJASIL, EKZEM, DJEGJE , HEMORROIDE, DEKUBITUS, AKNE, HERPES , etj. Ndikimi dhe dobitë e mehlemit: ▪︎ Largon skuqjen e lëkurës▪︎ Ndihmon në shërimin e PSORIAZËN, MAJASILIN, HEMORROIDET, EKZEMËN,▪︎ Stimulon procesin e regjenerimit të lëkurës,▪︎ Ndihmon për aknet e moshës së pubërtetit,▪︎ Përshpejton procesin e mbylljes së plagëve në lëkurë,▪︎ Përshpejton shërimin e të djegurave në lëkurë,▪︎&n...
Më Shumë

Shurupi Suedez Isveç Surubu - Sweden Bitter

Shurupi Suedez - Isveç Surubu Shurupi suedez është një produkt i aprovuar për humbje peshe me një përzierje prej 40 bimësh të ndryshme.   • Recete e vjetër Suedeze me 40 lloje bimësh • Djeg dhjamin • Përshpejton metabolizmin • Pastron bakteret dhe parazitët e dëmshëm nga sistemi i tretjes • Forcon Imunitetin • Nuk ka efekte anësore. Shurupi Suedez , me emrin origjinal Sweden Bitter ose Swedish Bitter , është një përzierje e lëngshme bimore e llojeve të ndryshme të bimëve. Ky ilaç , i cili u transferua për herë të parë në ditët e sotme me formulën e gjetur rastësisht në shtëpinë e mjekut suedez Samst, përmban ...
Më Shumë