Kategoritë

zoomable
Krem me Kolagjen + Vitamine E 

Krem me Kolagjen + Vitamine E 

1000 lekë

Krem me Kolagjen + Vitamine E

Me i kerkuar dhe kremi me i shtitur i firmes Collagen.

Përmban zbutësit më efektivë për lëkurë të thatë, Vitaminë E, Aloe Vera, vaj fare luledielli, fije gruri, kolagjen, elastinë.

Të gjithë këto përbërës minimizojnë shenjat e plakjes së lëkurës. Bën që lëkura, fytyra dhe trupi juaj të duken më të reja.

Përdorimi: 
Aplikoje në lëkurë të thatë pas ekspozimit ne mot me erë, të ftohtë apo me diell.

Kujdes: 
Mbaje larg femijeve. 
Per perdorim te jashtem, shmang kontaktin me syte.