Kategoritë

zoomable
Karite et Coco

Karite et Coco

1200 lekë

3 në 1 (shea butter, cacao butter, coconut oil)
Floke & Fytyrë & Trup

100% Made in Africa

Aroma terheqese me perzierje vaj kokosi, kakao dhe gjalpe Shea eshte mjaft e embel per lekuren dhe floket. Ne kujdesin e trupit, ndalon tharjen e lekures dhe rikthen elasticitetin e saj. Gjithashtu, hidraton skalpin, ushqen dhe zbut floket.