Kategoritë

zoomable
Bronze shimmering dry oil

Bronze shimmering dry oil

1700 lekë

Bronze shimmering dry oil- 100ml

Ky vaj i lehtë do i japë lëkurës tuaj një shkëlqim të bronztë.
Me aromë të luleve të bardha dhe vaj ulliri biologjik ,vaj nektarine, vaj bajameje, vaj karrote, vaj arre kokosi, esenca arre dhe vaj argan ushqejnë, hidratojnë, zbusin dhe shkëlqejnë lëkurën tuaj. 
Përthithet shpejt dhe është jo I yndyrshëm