Kategoritë

zoomable
Coconut Shower Mousse 200 ml

Coconut Shower Mousse 200 ml

900 lekë

Coconut Shower Mousse Hidratues, me aromë intensive. Një formulim shumë delikat i bazuar në agjentë aktive me shkumë të butë dhe kremoze. Arome sensuale dhe ekzotike e vajit të kokosit. Pastron dhe ushqen lëkurën, zgjon shqisat dhe ofron nje ndjesi të ëmbël largimi. E testuar dermatologjikisht,produkt vegan Pa bojra, parabene apo petrochemical. Made In Italy