Kategoritë

zoomable
Krem Pas diellit (Fytyrë dhe Trup)

Krem Pas diellit (Fytyrë dhe Trup)

1200 lekë

Anti-plakje, qetësues dhe rehidratues!

Krem me përbërës tërësisht natyrale me një cilësi të butë dhe që përthithet shpejt, aromë delikate, pa alergji. Ai mburret me veprim të kombinuar prej 10 përbërësve aktivë të zgjedhur të jashtëzakonshëm, duke garantuar cilësinë dhe efektivitetin: në mënyrë intensive rehidraton lëkurën në fund të ditës, zbut djegiet dhe skuqje ,rigjenon dhe riparon indet e dëmtuara nga rrezet UVA / UVB, forcon mbrojtjen natyrore të lëkurës, ruan tonin e lëkurës dhe elasticitetin, minimizon rrezikun e alergjive të lëkurës.

Përbërsit : Vaj Karote, Lëng organik Aloe Vera , Vaj Calendula, Vitamine E, Gjalp Kakao, Glicerine Vegjetale ...etje 

Erboristica @athenasitaly (1969) Italy

Kozmetika e kësaj linje karakterizohet nga prezenca e përqendrimit të lartë të përbërësve aktivë 100% të origjinës natyrore dhe efikasitet të provuar. 

KOZMETIKE ORGANIKE KONTROLLUAR DHE CERTIFIKUAR NGA BIOS
PRODUKTE TE TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
ECO FRIENDLY
VEGAN OK