Kategoritë

zoomable
Serum fytyre me jargë kërmilli

Serum fytyre me jargë kërmilli

3000 lekë

SNAIL FACE SERUM


TOTAL BOTOX
REPAIR / Anti Wrinkle / Anti Aging

 

Serumi për fytyrën përmban jargë kërmilli , kolagjen dhe molekula acidi hyaluronic .

Hidraton, riparon dhe rinovon lëkurën.

Ushqyes, mbyll poret , kontrollon yndyrën, dhe zbardh lëkurën

Me veti intensive anti-rrudhë dhe anti-plakje.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 

Pa parabens.

50 ml