Kategoritë

zoomable
SERUM ME VITAMINE C - VITAMIN C SERUM

SERUM ME VITAMINE C - VITAMIN C SERUM

 

Serum me Vitaminë C, një formulë e pasuruar me mjaft antioksidantë dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për prodhimin e kolagjenit: Vitaminë E, C dhe Acid Hyaluronic !!

 

Pse ju nevojitet ky serum?

 

*Është një formulë e avancuar, e projektuar në mënyrë të vecantë për përkujdesjen maksimale ndaj shenjave të plakjes

*Redukton aparencën e rrudhave dhe përkujdeset për linjat e shprehjes

*Siguron shkëlqimin e fytyrës dhe përmirësim të tonit të lëkurës

*Siguron zvogëlimin e dëmeve të lëkurës nga dielli, ndotja dhe papastërtitë në ajër

*Depërton thellë në lëkurë për të stimuluar prodhimin e kolagjenit

*Ruan gjallërinë dhe aparencën tuaj natyrale

*Ushqen lëkurën dhe zvogëlon pamjen e rrudhave

*Zbut dhe qetëson lëkurën.

 

Përdorimi: pas aplikimit të tonerit, përhapim 2-3 pika serum mbi lëkurë dhe masazhojmë butësisht me mollëzat e gishtërinjve.

Rekomandohet të përdoret para aplikimit të maskave të fytyrës për të pasur rezultate më të kënaqshme.

 

Sasia: 30 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
BIO HERBAL ALBANIA

 

kujdesiperfytyren serumfytyre serumvitaminc bioherbalalbania