Kategoritë

zoomable
Karamele Manuka MGO (400 +) me Xhenxhefil & Limon

Karamele Manuka MGO (400 +) me Xhenxhefil & Limon

Karamele e shijshme dhe qetësuese është një kombinim i shkëlqyeshëm i cilësive  të mjaltit Manuka në Zelandën e Re me një aromë natyrale të xhenxhefilit, limonit dhe një dozë shtesë të vitaminës C.

Përmban cilësi të lartë MGO ™ 400+ , i cili ka një përqendrim natyral metilglyoxal  400 mg / kg mjaltë.


• Përbërja 100% natyrale,
• Pa aromë dhe ngjyra artificiale,
• Pa gluten.

 

Përbërësit : Sheqer kallami, glukozë, Manuka Honey MGO + 400+ (8%), ujë, vaj natyral limoni, ekstrakt natyral xhenxhefili, vitaminë C.


Sasia : 65 g ( 15 karamele )