Kategoritë

zoomable
Vaj Argani 100% Natyral - Argan OiL For Face Care

Vaj Argani 100% Natyral - Argan OiL For Face Care

2000 lekë

Vaj argani nga Hedera Vita për kujdesin e fytyrës !

Vaj argani ose siq quhet ndryshe në Morok "lëngu i floririt " është i pasur me acide yndyrore esenciale dhe vitamina, veçanërisht me vitaminën E, e cila lufton me sukses radikalet e lira.
Niveli i lartë dhe raporti i mirë i acideve yndyrore esenciele i jep vajit të arganit një teksturë të imët që nuk është e rëndë për lëkurën dhe është e përshtatshme për ruajtjen e lageshtirës dhe kujdesin ndaj të gjitha llojeve të lëkurës.
Vaji i arganit për shkak të përbërjes së tij të pasur, bën të mundur sigurimin e ushqimit maksimal të qelizave të lëkurës.
Si nje produkt kozmetik pothuajse perfekt, vaji Moroccan (Maroken) mbron dhe ushqen fytyren, flokët, lëkurën dhe thonjtë.

Menyra e përdorimit:
Aplikoni vajin në pëllëmbë të dorës dhe më pas aplikojeni në lëkure. Mbyllni shishen pas përdorimit.

Shënim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Ruani në një vend të errët dhe të thatë.

 

Sasia : 30 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA