Kategoritë

zoomable
Locion për mushkonja

Locion për mushkonja

800 lekë

Locioni citronell-lavender zgjidhja natyrale kundër pickimit të mushkonjave .

Locioni citronell-lavender përmban një super-përzierje vajore esenciale, të tilla si citronella, livando, barbarozë, karafil, eukalipt, portokall, kanellë, limoni, basil dhe përbërës hidratues e qetësues natyror si vaji i ulliri organik nga Kalamata, aloe dhe Panthenol. 

Është ideale për të rriturit dhe fëmijët, në shtëpi dhe jashtë shtëpisë , netët e verës, kampe dhe pushime.

Parabens free