Kategoritë

zoomable
Eliksir Me Vaj Argani

Eliksir Me Vaj Argani

2300 lekë

Bukuri e kristaltë me vaj argani të pastër!

Zbuloni efektet e mrekullueshme të përbërësit aktiv Argan Oil. 
Laboratorët e phytorelax ITALY kanë përdorur me shkathtësi këtë dhuratë të PABESUESHME (Argan) për të na ofruar produktet e bukurisë 100% të sigurta, efektive. 

  • Jep elasticitet lëkurës
  • Shkëlqen lëkurën
  • Hidraton lëkurën
  • Përthithet shpejtë dhe nuk hiqet
  • Përmirëson plagët
  • Antioksidues    TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
    CERTEFIKUAR