Kategoritë

zoomable
Shampo Me Ekstrakte Te Hudhres 355 ml

Shampo Me Ekstrakte Te Hudhres 355 ml

500 lekë

Formulë ekstra kundër rënies së flokëve, për rritjen e flokëve dhe kundër zbokthit.

 

Formula e koncetruar e shampos me ekstrakte bimore dhe hudhra ndihmon në eleminimin e yndyrës së tepërt dhe për qetësimin e kruajtjes së skalpit të kokës, duke dhënë kështu flokë të shkëlqyeshëm dhe të zhdërvjellët.

Ndihmon në forcimin e strukturës së flokëve, përrmirëson mekanizmat e flokut dhe të skalpit dhe ul rënien e flokëve, duke parandaluar irritimin e skalpit të kokës.Hudhra: ndihmon në forcimin e flokëve.

 

Parandalon këputjen dhe rënien e flokëve.

 

I përshtatshëm edhe për flokë të thatë.