Kategoritë

zoomable
Krem Duarsh me gjalp kakao

Krem Duarsh me gjalp kakao

400 lekë

Age Defying Hand Cream

-Hidraton dhe rrit elasticitetin e lëkurës

-Redukton rrudhat dhe parandalon plakjen e parakohshme

-Mbron lëkurën e duarve nga rrezet UV

 

Përshkrimi i Produktit

Himalaya Age Defying Hand Cream, është një formulim i veçantë për përdorim të përditshëm që riparon dhe rigjeneron lëkurën, duke u dhënë duarve tuaja njëpamje më rinore. Gjalpi i Kakaos hidraton dhe zbut lëkurën, ndërsa Rosemyrtle dhe Woodfordia rrisin elasticitetin e lëkurës. Në sajë të këtij veprimi reduktojnë rrudhat dhe vijëzat e theksuara. Spiked Ginger Lily dhe Greater Galangal ruajnë lëkurën nga rrezatimi UV duke parandaluar plakjen e parakohshme.

Theobroma cacao

Ingredientët:

  • Cocoa Butter
  • Rosemyrtle
  • Woodfordia
  • Spiked Ginger Lily
  • Greater Galangal

Rhodomyrtus tomentosa