Kategoritë

zoomable
Krem per qukat dhe njollat në lëkurë (Vajza Arabe-Arap Kizi)

Krem per qukat dhe njollat në lëkurë (Vajza Arabe-Arap Kizi)

800 lekë

Çfarë është kremi I vajzës Arabe ?

 

Kremi I vajzës arabe është ndoshta një nga kremrat më të njohura që kam dëgjuar këtë vit.

Pas disa hulumtimeve kam menduar për të sjellë në pika të shkurtëra efektet e këtij kremi dhe disa nga përdoruesit VIP të tijë .

 

Le të shohim se çfarë është kremi e vajzës arabe, çfarë bën?

 

Kremra e vajzës arabe përdorimi i saj daton që në kohët e vjetra.

Është një përzierje e disa bimëve dhe vajrave bimore  që përdoret për bukurinë e lëkurës të grave arabe, nga ku ka marrë edhe emrin, kremit të vajzës arabe.

Njihet si një krem ​​i mrekullueshëm që zbardh lëkurën kur aplikohet dhe eliminon shumë probleme të sajë.

 

Në të vërtetë, kremi I vajzës arabe jep efiktivitetin në shumë prej problemeve të lëkurës , si:

Puçrra fytyre, njolla, njolla dielli, njollat ​​e trupit, pore të dukshme …

Një tipar tjetër është se mund të përthithet lehtësisht nga lëkura.

 

Cilat janë Përfitimet e Kremit të Vajzave Arabe?

 

Shkatërron njollat (kafe ​​, kuqe) në lëkurë.

Kondicioner nëse keni akne në lëkurën tuaj.

Rigjeneron lëkurën , e trajtohet brenda pak ditësh.

Zvogëlon zbehjen në lëkurë dhe e rivitalizon atë.

Përmirëson kapilarët e dukshëm në lëkurë.

Ndihmon në mbylljen e poreve të dukshme.

 

Si ta përdorni kremin arabik?

Përdoreni vetëm një herë në ditë. Nëse e aplikoni para se të shkoni në shtrat gjatë natës, do të shihni një efekt shumë më të madh. Kur të zgjoheni në mëngjes, lani lëkurën tuaj me shumë ujë për të përfunduar aplikimin.

 

A ka ndonjë efekt anësor ?

Kam lexuar 50,000 fjalë gjatë hulumtimi dhe unë kurrë nuk kam parë ndonjë efekte anësore në këto artikuj.

 

SHËNIM: Nëse keni plagë të hapura në lëkurën tuaj, nuk është e duhur për të aplikuar kremën në këtë zonë.

 

Cilët artistë dhe të famshëm e përdorin këtë krem?

Vildan Atasever

Hande Ataizi

Berna Laçin

Demet Evgar

Naz Diamond

Nicole Kidman

Kate Winslet

 

Na ndiqni në Youtobe duke klikuar [KETU]

 

Bio Herbal Albania