Kategoritë

zoomable
Krem Për Akne ( Puçrra ) - Anti Acne Cream Hedera Vita

Krem Për Akne ( Puçrra ) - Anti Acne Cream Hedera Vita

1250 lekë

Anti-akne Krem HederaVita!

Një formulë e kremit e cila është plotësisht jo e yndyrshme, ka një përbërje të pasur me vaj aloe vera, ekstrakt të lulediellit, vaj citrusi (limoni ) dhe dyll blete.

 

Fuqitë elementare të kremit :

• Hidraton lëkurën ,
• Lufton të gjitha llojet e puçrrave dhe kokëzezat ,
• Qetësoni dhe rigjeneron lëkurën tuaj ,
• Parandalon bllokimin e poreve ,
• Ndihmon në eleminimin e plagëve të puçrrave .

 Kremi është i përshtatshme për përdorim ditorë, ideal si një parashtresë për grimin (make up). 

 

Produkti nuk përmban paraben, vajra minerale, silikone, dhe aroma artificiale. 

 

Sasia: 50 ml

 

Skadenca: 

24 muaj pas hapjes ( produkti përmban vetëm konservues biologjik)

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA