Kategoritë

zoomable
ÇAJ DOBËSIMI ROYAL REGIME TEA

ÇAJ DOBËSIMI ROYAL REGIME TEA

700 lekë

Çaji i regjimit mbretëror ( Royal Regime Tea)
Çaji i regjimit mbretëror është një përzierje e veçantë e krijuar për të ndihmuar individët gjatë periudhave të dietës së tyre. Shija e tij e këndshme e ka bërë atë një zgjedhje të preferuar për njerëzit në mbarë botën. Ky çaj bimor tërësisht natyral ndihmon në humbjen e peshës dhe përmban tre barishte të ndryshme me veti të provuara për humbje peshe.

Përbërësit e çajit të regjimit mbretëror:
- Çikore
- Gjethe Sene
- Frut Finoku

Përfitimet e çajit të regjimit mbretëror:
- Çaji i regjimit mbretëror ndihmon në djegien e yndyrës së tepërt të trupit.
- Ndihmon në humbjen e peshës brenda disa javësh.
- Çaji rrit energjinë e trupit dhe vepron si pastrues i stomakut.
- Përzihet me disa laksativë të butë për të parandaluar ngërçet e stomakut.
- Çaji ndihmon në eliminimin e toksinave të pranishme në trup.
- Çaji i regjimit mbretëror vepron si detox i stomakut.

Si të përdorni çajin e regjimit mbretëror:
Në javën e parë, konsumoni vetëm një qese para gjumit. Në javën e dytë, konsumoni dy qeska: një pas mëngjesit dhe një pas darkës. Vendoseni qesen në një filxhan me ujë të vluar me pak sheqer të përshtatshëm për dietë.

Shënim:
Mos e përdorni gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Sasia: 25 Bustina