Kategoritë

zoomable
Kafe Dobësimi pa Sheqer - Constanta Coffee Srim

Kafe Dobësimi pa Sheqer - Constanta Coffee Srim

 
Humbni peshën, merrni formën dhe kënaquni të vishni gjithçka që ju tërheq sytë !! 

 

Kafe me kokrra të përgjedhura Arabike , të përziera me Kolagjen, Mollë jeshile dhe Shegë të cilat ndihmojnë në forcimin dhe tonifikimin e yndyrës së trupit plus përmirësimin e kushteve të lëkurës, thonjve dhe flokëve.

 

• Ndihmon në uljen e peshës për një trup më fit,

• Pa sheqer,

• Ul yndyrën rreth barkut dhe belit,

• I pasur me fibra, ndihmon stomakun të ndjehet i mbushur,

• Ul oreksin,

• Rrit masën e muskujve,

• E pasur me vitamina dhe shumë minerale të tjera,

• Antioksidantë të fuqishëm,

• Përmirëson kujtesën,

• Ndjeheni aktivë dhe punoni në mënyrë të vazhdueshme,

• Raporti i humbjes së peshës varion nga  2-10 kilogramë për ata që janë mbipeshë, 

• I sigurt nuk ka efekte anësore, 

• Parandaloni plakjen e lëkurës si dhe e shëndërrit atë,

• Forcon kockat.

 

Përbërësit:

Kafe Arabike , Ekstrakt xhensen, Aspartame, Kolagjen, Ganoderma, Ekstrakt Mollë Jeshile , Ekstrakt shegë, Chromium Chelate.

 

Përgatitja:

Vendosni një bustinë në një gotë me ujë të nxehtë (120 cc)

Pini pas mëngjesit.

 

Sasia: 12 bustina x  15 gr

 

D-20538 GERMANY

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA