Kategoritë

zoomable
Shampo Natyrale për Flokë me Zbokth - Hair Shampoo (Activated charcoal/Hyaluronic Acid)

Shampo Natyrale për Flokë me Zbokth - Hair Shampoo (Activated charcoal/Hyaluronic Acid)

1600 lekë

 

Përbërësit inovativë të përzgjedhur të Hedera Vita ushtrojnë një veprim dermopastrues në lëkurën e kokës në eleminim e zbokthit, hidratojnë shtresën sipërfaqësore të kokës dhe heqin sebumin yndyrën e tepërt.

Qymyri i aktivizuar largon papastërtitë dhe zbokthin nga lëkura e kokës , i jep flokëve një shkëlqim dhe butësi .

Acidi hialuronik mbron flokët dhe lëkurën e kokës nga tharja, forcon flokët dhe i bën të duken më voluminoze.

Shampoja pastron dhe qetëson thellësisht lëkurën e kokës, duke rivendosur ekuilibrin e saj natyral.

Përshtatur për përdorim të përditshëm.Mënyra e përdorimit:

Vendoseni në flokë të lagur, masazhoni butësisht dhe shpëlajeni tërësisht.

 

Sasia: 500 ml 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA