Kategoritë

zoomable
SHAMPO PËR FLOKËT ME VAJ TË FARËS SË ZEZË

SHAMPO PËR FLOKËT ME VAJ TË FARËS SË ZEZË

1100 lekë

 

Shampo për flokë me një kombinim të veçantë të ekstrakteve bimore si fara e zezë , çaj jeshil me një bollëk antioksidantësh sigurojnë mbrojtje të veçantë për flokët nga efektet e dëmshme të faktorëve të jashtëm ( kushtetve atmosferike) , e forcon atë nga rrënja deri tek majat, zvogëlon rënjen e flokëve dhe pastron zbokthin.

Shampo e pasuruar me allantoinë dhe acidin hialuronik, i lë flokët të butë, ndërsa qetëson lëkurën e kokës dhe e mbron atë nga tharja.


• Përshpejton rritjen e flokëve
• U jep atyre fleksibilitet dhe shkëlqim
• Ndihmon rigjenerimin e shpejtë
• Zvogëlon rënien e flokëve dhe i forcon
• Lufton zbokthin.

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni në flokë të lagur, masazhoni butësisht dhe shpëlajeni tërësisht.

 

Sasia: 250 ml 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA