Kategoritë

zoomable
Krem Fytyre ANTI-OX me Vitaminë C & Acid Hialuronik

Krem Fytyre ANTI-OX me Vitaminë C & Acid Hialuronik

2000 lekë

Kremi luksoz anti-plakje ANTI-OX është formuluar me përbërës të zgjedhur posaçërisht për të zbutur shenjat e plakjes.

• Ngadalëson plakjen e lëkurës
• Minimizon rrudhat dhe vijat e holla
• Lehtëson hiperpigmentimin dhe siguroj një çehre të barabartë
• Mbron nga ndikimet mjedisore dhe rrezet UV
• Hidraton lëkurën tuaj intensivisht
• Nuk është testuar në kafshë.

Pasuruar me një formë të qëndrueshme të Vitaminës C, e cila njihet për efekt antioksidues dhe lehtësim të hiperpigmentimit, kremi ​​mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të mjedisit.
Falë acidit natyror hialuronik, që ndihmojn në ruajtjen e lagështisë së lëkurës, kremi bën që lëkura të shfaqet e freskët dhe e mbushur, ndërsa pamja e vijave të holla dhe thellësia e rrudhave zvogëlohet vizualisht.
Kremi përmban vaj mjedre dhe filtra UV të cilët i sigurojnë lëkurës mbrojtje shtesë ndaj rrezatimit UV dhe kontribuojnë në bukurinë e fytyrës tuaj .


Përdorimi :
Rekomandohet të aplikohet dy herë në dit mëngjes mbrëmje , në lëkurën e pastruar.
Masazhojeni në një sasi të vogël butësisht dhe mos e shpërlani në asnjë rrethanë.

Për një lëkurë të ekuilibruar, të hidratuar dhe pa rrudha , do të doja t'ju prezantoja me motrën time Serumin Anti-Ox

 

Sasia: 30 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA