Kategoritë

zoomable
Krem për Puçrra me Vajin e Pemës së Çajit - Tea Tree Extract Oil Control Anti Acne Face Cream

Krem për Puçrra me Vajin e Pemës së Çajit - Tea Tree Extract Oil Control Anti Acne Face Cream

2000 lekë

PROVITAMINE IMMUNO COMPLEX - TEA TREE OIL CONTROL FACE CREAM HEDERA VITA

Kremi kontrollues i vajit të pemës së çajit për lëkurë të prirur ndaj akneve, funksiono me disa nivele duke ofruar kujdes dhe mbrojtje të plotë për lëkurë të yndyrshme dhe me akne.
Polisakaridet natyrale të farave dhe majasë së tamarindit e lëngu i aloe verës sigurojnë lagështi në fytyrë dhe e freskojnë atë.
Vitamina F rregullon sekretimin e sebumit ndërsa vaji esencial i pemës së çajit rafinon poret dhe redukton shfaqjen e pikave të zeza.
Zinku, alantoina dhe pantenoli kanë efekt qetësues në lëkurë.
Kremi freskon lëkurën , redukton dukshëm shkëlqimin e padëshiruar të yndyrës dhe shfaqjen e pikave të zeza, e lë lëkurën e pastër, rrezatuese dhe te lëmuar.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni kremin me lëvizje të lehta në lëkurën e pastruar më parë, veçanërisht në zonat që janë të prirura për yndyrë dhe akne (zona T e fytyrës, dekoltesë, shpinës).

Kujdes:
Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve!

Sasia: 50 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

 

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA