Kategoritë

zoomable
SERUM VITAMINE E - FACE SERUM WITH VITAMIN E

SERUM VITAMINE E - FACE SERUM WITH VITAMIN E

2200 lekë

Vitamina E- Vitamin E oil Cocktail !

 

 


Një kombinim i vajrave natyral me cilësi dhe vitamina të ndryshme e bëjnë këtë serum të passur me veti kuruese intensive për lëkurën e thatë dhe me rrudha.

Squalane dhe jojoba janë ndër vajrat zbutës më të mirë që ndihmojnë në ruajtjen e butësisë së lëkurës po ashtu dhe ruajtjen e fleksibilitetit të saj.

Vaji i farave të rrushit është i paur me acide yndyrore dhe kompleksi multi-aktiv i fitosteroleve janë ideal per kujdesin e lëkurës së pakur (me rrudha).

 

Përveç vitaminave, koenzima Q10 është një antioksidant i rëndësishëm anti stres dhe për mirembajtjen e lekurës.


Përdorimi: Apliko vajin në lëkurë (mbrëmje) dhe më pas masazhoje atë.

Sasia: 15 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA