Kategoritë

zoomable
KAFE PER DOBESIM 7 NE 1 - SLIMMING COFFE (NITRO CANADA)

KAFE PER DOBESIM 7 NE 1 - SLIMMING COFFE (NITRO CANADA)

SLIMMING COFFE (NITRO CANADA)

 

Kafe për dobësim me fuqi 7 në 1!!

 

Humb peshë shëndetshëm dhe natyralisht më “Nitro Canada Lose Weight” !

Acidi kromogjenik në kafe, është një ndër komponentët më të rëndësishëm përgjegjës për dobësimin dhe rënien nga pesha.

Ai ngadalëson prodhimin e glukozës në trup, vecanërisht pas konsumimit të ushqimeve me shumë yndyrë.

Përvec  kësaj, ngadalëson procesin e kalimit të glukozës në gjak dhe redukton nivelet e saj.

 

  • Cilësia premium me 7 fuqi në vetëm 1 produkt vjen pranë jush nga “Bio Herbal Albania
  • Mban trupin në formë
  • Shije e shkëlqyer.

 

Përdorimi: Vendosni një lugë caji me pudër të kafesë së dobësimit në një gotë me ujë të nxehtë. Përziejeni mirë, lëreni të ftohet dhe më pas konsumojeni.

Përdoreni të gjithë bustinën cdo ditë.

Përsëriteni këtë process tre herë në ditë pas ngrënies së vakteve bazike.

Ruajeni në vende të thata dhe të ftohta.

 

Sasia: 12 bustina X 15 gr

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA