Kategoritë

zoomable
Propolis me Mjalte Manuka - Manuka Health Propolis & Manuka Honey Throat Spray

Propolis me Mjalte Manuka - Manuka Health Propolis & Manuka Honey Throat Spray

Mjalti Manuka është i famshëm për aktivitetin e tij unik antibakterial.

Propolisi është i njohur si antibiotik i natyrës për shkak të vetive antioksiduese dhe antiseptike të bioflavonoideve që ai përmban.

 

Propolis Manuka me spërkatje në fyt për shëndetin siguron :

 

• Veti unike anti-bakteriale,

• Ndalon dhimbjet e fytit,

• Kujdeset për shëndetin oral,

• Forcon sistemin imunitar,

• Freskon frymën,

• Ju mban të mbrojtur nga  ftohjet e dimrit.

 

Kombinim i propolisit, mgo 400 plus me Mjaltë Manuka dhe vajra esencialë . 

 

Përbërësit:

Uj, MGO ™ 400+ Manuka , glikol propoylene USP, BIO30  Propolisi i Zelandës së Re, lecithin e sojës, vaj aniseed, vaj gjethe karafili, vaj mente, vaj nenexhiku

 

Përdorimi:


Spërkateni në gojë ose fyt 3-4 herë në ditë
Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 4 vjeç

 

Sasia: 20 ml 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA