Kategoritë

zoomable
Locion Bronzi me Shkëlqim - Sun Bronze Shimmering by Hedera Vita

Locion Bronzi me Shkëlqim - Sun Bronze Shimmering by Hedera Vita

1200 lekë

Locion bronzi me shkëlqim ka një cilësi të këndshme që absorbohet me shpejtësi dhe lë lëkurën me një ndjesi butësie dhe rehatie !• Pas përthithjes nga lëkura , mbi të mbetet një shkëlqim i artë bronze.
• Nuk irriton ose shkakton reaksione alergjike.
• I jep lëkurës një pamje dhe shkëlqim magjepsës.
• Gjithashtu i përshtatshëm për njerëzit me lëkurë të ndjeshme.
• Përbërja me gjalpë shea ushqen lëkurën, panthenoli qetëson djegiet dhe acarimet.
• Rekomandohet të aplikohet pas larjes.

 

Locion ka një efekt të jashtëzakonshëm në hidratimin dhe proceset inflamatore në lëkurë duke promovuar mikrocirkulimin dhe rigjenerimin e lëkurës.

Vetëm për përdorim të jashtëm.
Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sy, shpërljeni menjëherë me ujë.
Rekomandohet ta ruani në temperatura deri në 25 gradë.

 

Produkti nuk përmban paraben,  silikone, dhe aroma artificiale !

 

Sasia: 200 ml 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA