Kategoritë

zoomable
Krem me vaj trëndafili - Rose Oil Face Cream Hedera Vita

Krem me vaj trëndafili - Rose Oil Face Cream Hedera Vita

2000 lekë

Krem me vaj trëndafili "Rose Oil Face Cream"


E përshatshme për të gjitha llojet e fytyrës !


Ndërsa lëkura plaket, ajo ka si tendencë të humbas elasticitetin e saj natyral, gjë që sjell shfaqjen e rrudhave në siperfaqen e saj.

Kremi ditore me vaj trëndafili bën të mundur me anë të ingredirentëve të përzgjedhur më së miri të:


▪︎ Hidratoj lëkurën ,
▪︎ Rigjeneron dhe rinovon qelizat e dëmtuara,
▪︎ Vaji i trëndafilit redukton pigmentet e lëkurës dhe riparon lëkurën e dëmtuar ndërsa SPF6 e mbron atë nga rrezatimet e dëmshme, 
▪︎ E përshtashme për përdorim ditor dhe për të gjitha llojete e lëkurave.

Pa paraben "PARABEN FREE"

Sasia: 50 ml 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA