Kategoritë

zoomable
Serum Vitamin C & Acid Hialuronik - Anti Ox Face Serum

Serum Vitamin C & Acid Hialuronik - Anti Ox Face Serum

2100 lekë

 

Serum fytyre i përqendruar , formuluar posaçërisht me përbërës të përzgjedhur, ushqen intensivisht lëkurën dhe zbut shenjat e plakjes.

• Ngadalëson plakjen e lëkurës dhe jep një çehre të njëtrajtshme të rigjallëruar,
• Zvogëlon rrudhat, vijat e padëshiruara , njollat dhe papërsosmëritë,
• Mbron lëkurën nga ndikimet mjedisore,
• Kujdeset dhe hidraton lëkurën tuaj intensivisht,
• Nuk është testuar në kafshë.

Vaji i farës së mjedrës dhe Vitamina C janë të njohur për efektin e tyre të jashtëzakonshëm si antioksidant dhe mbrojnë lëkurën në mënyrë efektive nga efektet e dëmshme të mjedisit.
Ekstraktet grejpfrut dhe aloe vera me acid hialuronik ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë së lëkurës.
Serumi i jep lëkurës një shkëlqim rinor, butësi, freski .


Përdorimi :
Rekomandohet të aplikohet dy herë në dit mëngjes mbrëmje , në lëkurën e pastruar.
Masazhojeni në një sasi të vogël butësisht dhe mos e shpërlani në asnjë rrethanë.

Për një lëkurë të ekuilibruar, të hidratuar dhe pa rrudha , do të doja t'ju prezantoja me motrën time Kremin Anti-Ox

 

Sasia: 15 ml 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA